Objavljen:

Portir / vatrogasac, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Portir / vatrogasac
Naziv kompanije: DOO PUT-INVEST

Tekst oglasa

Građevinskoj firmi

DOO PUT-INVEST NOVI SAD potreban je

PORTIR/VATROGASAC

Opis posla:

  • Koordinacija svih aktivnosti na prijavnici/portirnici i davanje potrebnih informacija,

  • Kontrola i evidencija ulazaka i izlazaka motornih vozila, lica, robe i materijala iz poslovnog kompleksa,

  • Najava posetilaca zaposlenima,

  • Redovan obilazak i održavanje poslovnog kompleksa (košenje i zalivanje travnjaka, orezivanje niskog i visokog rastinja, sakupljanje otpadnog materijala, čišćenje snega i sl.),

  • Prijem i otprema materijala kao i vaganje istog,

  • Sprovođenje preventivnih mera i radnji radi sprečavanja izbijanja požara,

  • Rad sa opremom za gašenje požara,

  • Učestvovanje u proceduri gašenja požara,

  • Kontrola hidrantske mreže,

  • Kontrola sredstava protivpožarne zaštite,

  • Prijavljivanje eventualnih kvarova i oštećenja u okviru poslovnog kompleksa;

  • Kontrola i prijavljivanje potencijalnih rizika od nastupanja požara,

  • Rad u 3 smene

Uslovi:

  • Poznavanje propisa i procedura protivpožarne zaštite,

  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Biografije slati na mail adresu konkurs@put-invest.com